Collection: MEAT
-
# Beef, Ground, KB
Regular price $10.20Regular priceUnit price Estimated price at $10.00/lb & approximately 1.02lb each$0.00Sale price $10.20 -
# Chicken Breasts
Regular price $24.99Regular priceUnit price Estimated price at $12.75/lb & approximately 1.96lb each$0.00Sale price $24.99 -
# Chicken Tenders
Regular price $22.27Regular priceUnit price Estimated price at $16.50/lb & approximately 1.35lb each$0.00Sale price $22.27 -
# Chicken Thighs
Regular price $26.09Regular priceUnit price Estimated price at $12.25/lb & approximately 2.13lb each$0.00Sale price $26.09 -
Beef, Patties, 6 oz Patties 3 per Package
Regular price $11.75Regular priceUnit price / perSale price $11.75 -
# Pork, Sweet Italian Sausage
Regular price $14.42Regular priceUnit price Estimated price at $14.00/lb & approximately 1.03lb eachSale price $14.42 -
# Lamb, Ground
Regular price $17.34Regular priceUnit price Estimated price at $17.00/lb & approximately 1.02lb each$0.00Sale price $17.34 -
# Pork, Ground
Regular price $11.13Regular priceUnit price Estimated price at $10.50/lb & approximately 1.06lb each$0.00Sale price $11.13 -
# Pork, Breakfast Links
Regular price $15.12Regular priceUnit price Estimated price at $14.00/lb & approximately 1.08lb each$0.00Sale price $15.12 -
# Beef, Stewing
Regular price $11.73Regular priceUnit price Estimated price at $11.50/lb & approximately 1.02lb eachSale price $11.73 -
# Pork, Bratwurst
Regular price $14.00Regular priceUnit price Estimated price at $14.00/lb & approximately 1.0lb each$0.00Sale price $14.00 -
# Pork, Chops
Regular price $14.10Regular priceUnit price Estimated price at $11.75/lb & approximately 1.2lb each$0.00Sale price $14.10 -
# Chicken, Whole
Regular price $21.13Regular priceUnit price Estimated price at $6.75/lb & approximately 3.13lb each$0.00Sale price $21.13 -
# Chicken Drums
Regular price $16.38Regular priceUnit price Estimated price at $9.00/lb & approximately 1.82lb eachSale price $16.38 -
# Chicken Livers
Regular price $7.56Regular priceUnit price Estimated price at $7.00/lb & approximately 1.08lb each$0.00Sale price $7.56 -
# Pork, Kielbasa
Regular price $17.64Regular priceUnit price Estimated price at $15.75/lb & approximately 1.12lb eachSale price $17.64