Collection: FRUIT
-
# Peaches, Yellow
Regular price $1.04Regular priceUnit price Estimated price at $4.00/lb & approximately 0.26lb eachSale price $1.04 -
Lemons, Each
Regular price $1.25Regular priceUnit price / perSale price $1.25 -
# Apples, Honeycrisp
Regular price $1.00Regular priceUnit price Estimated price at $2.00/lb & approximately 0.5lb eachSale price $1.00 -
# Apples, Cortland
Regular price $0.75Regular priceUnit price Estimated price at $1.50/lb & approximately 0.5lb eachSale price $0.75 -
# Apples, McIntosh
Regular price $0.75Regular priceUnit price Estimated price at $1.50/lb & approximately 0.5lb eachSale price $0.75 -
# Pears, Bartlett
Regular price $0.60Regular priceUnit price Estimated price at $2.00/lb & approximately 0.3lb eachSale price $0.60 -
# Watermelon, Red
Regular price $9.16Regular priceUnit price Estimated price at $2.00/lb & approximately 4.58lb eachSale price $9.16