Collection: Products
-
# Peppers, Red Bell
Regular price $1.12Regular priceUnit price Estimated price at $4.00/lb & approximately 0.28lb each$0.00Sale price $1.12 -
# Pork, Bacon Ends
Regular price $14.85Regular priceUnit price Estimated price at $13.75/lb & approximately 1.08lb each$0.00Sale price $14.85 -
# Pork, Bratwurst
Regular price $14.00Regular priceUnit price Estimated price at $14.00/lb & approximately 1.0lb each$0.00Sale price $14.00 -
# Pork, Breakfast Links
Regular price $15.12Regular priceUnit price Estimated price at $14.00/lb & approximately 1.08lb each$0.00Sale price $15.12 -
# Pork, Ground
Regular price $11.13Regular priceUnit price Estimated price at $10.50/lb & approximately 1.06lb each$0.00Sale price $11.13 -
# Pork, Hot Italian Sausage
Regular price $14.00Regular priceUnit price Estimated price at $14.00/lb & approximately 1.0lb each$0.00Sale price $14.00 -
# Pork, Kielbasa
Regular price $17.64Regular priceUnit price Estimated price at $15.75/lb & approximately 1.12lb eachSale price $17.64 -
# Pork, Sweet Italian Sausage
Regular price $14.42Regular priceUnit price Estimated price at $14.00/lb & approximately 1.03lb eachSale price $14.42 -
# Pork, Tenderloin
Regular price $18.11Regular priceUnit price Estimated price at $15.75/lb & approximately 1.15lb each$0.00Sale price $18.11 -
# Potatoes, Yellow
Regular price $0.67Regular priceUnit price Estimated price at $0.75/lb & approximately 0.9lb each$0.00Sale price $0.67 -
# Red Cabbage
Regular price $3.26Regular priceUnit price Estimated price at $1.25/lb & approximately 2.61lb each$0.00Sale price $3.26 -
# Shallots
Regular price $0.29Regular priceUnit price Estimated price at $5.75/lb & approximately 0.05lb each$0.00Sale price $0.29 -
# Squash, Acorn
Regular price $4.68Regular priceUnit price Estimated price at $2.25/lb & approximately 2.08lb eachSale price $4.68 -
# Squash, Butternut
Regular price $3.87Regular priceUnit price Estimated price at $1.25/lb & approximately 3.1lb eachSale price $3.87 -
# Squash, Delicata
Regular price $2.14Regular priceUnit price Estimated price at $2.75/lb & approximately 0.78lb eachSale price $2.14 -
# Squash, Kabocha
Regular price $6.25Regular priceUnit price Estimated price at $1.50/lb & approximately 4.17lb eachSale price $6.25